Наші партнери з ЄС House of Europe оселяються у креативному хабі за межами столиці, щоб стати ближчими до вас. У 2020 першим таким осередком стала Платформа взаємодій «Простір».

Три дні розвитку: лекції від українських та європейських топ-спікерів, знайомство з успішними стартаперами, активний нетворкінг та ексклюзивні кінопокази.

House of Europe Festival - це

4 ВЕРЕСНЯ - ФОРУМНА ЧАСТИНА

Креативна спільнота в середовищі ГО "Платформа взаємодій "Простір" збереться на міжнародний форум за участю спікерів з України та Європейського Союзу.

Подія була доступною в онлайн та офлайн форматах. Враховуючи ситуацію із COVID, кількість учасників навчання у форматі офлайн обмежена та передбачала попередню реєстрацію. Безпосередні учасники події отримали унікальну можливість поспілкуватися із експертами, власниками успішних стартапів, почули про нові можливості та програми від House of Europe та отримали свою порцію натхнення від креативного середовища. Форум також транслювався онлайн.

Спікери фестивалю

Наші спікери — експерти у креативному підприємництві, досвідчені підприємці, власники стартапів, ментори та урядовці з України та ЄС, готові ділитися знаннями.

Тренди креативного підприємництва
Про нові можливості і тенденції у сфері креативної економіки України та Європи, про свіжі та прогресивні кейси, програми для розвитку креативного бізнесу.

Нові знайомства і потенційні бізнес-партнери
Навколо унікальні люди – спікери, креативні підприємці, маркетологи, урбаністи, дизайнери та активісти. Це шанс налагодити партнерство та знайти однодумців.

Стартап - експозона
Найпрогресивнішими стартаперами та їхніми кейсами. Історія кожного – унікальна та варта уваги.

Світлове шоу
Наприкінці форумної частини на всіх учасників чекало яскраве шоу. Під кураторством X-Platform синтез візуального мистецтва від геніїв світлової інсталяції "Blck B0x" та мистецького об'єднання Рівного "Едельвейс". Митці збирались вперше у такій колаборації, щоб створити шоу сучасної хореографії, живої енергії та видовищних світлових ефектів і графіки.

5-6 ВЕРЕСНЯ - КРЕАТИВНА ЧАСТИНА

Було відкрито презентацію книги та видавництва, перегляд українського кіно, анімаційних фільмів та рекламних кейсів на літній естраді "Зеленка" в парку Т.Г. Шевченка у Рівному.

Відбулись наступні події:

  • Презентація small press видавництва IST Publishing

  • Показ світової анімації від Linoleum

  • Показ кінофільму "Вулкан" від Arthouse Traffic

  • Презентація книги «Ґарет Джонс.Людина, яка забагато знала»

  • Показ світових шедеврів Cannes Lions

  • Показ кінофільму "Коли падають дерева" від Arthouse Traffic

  • Відвідання підземелля Рівного

*Програма реалізовується за підтримки ЄС.